Przedstawiciel Handlowy z j. angielskim

Progresso dla swojego Klienta, prężnie rozwijającej się, międzynarodowej firmy z branży gastronomicznej, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Częstochowa

Zadania:

• Aktywne pozyskiwanie Klientów wśród hurtowni, sklepów, lokali gastronomicznych,

• Przygotowanie i prezentacja materiałów reklamowych,

• Przygotowanie ofert, ustalanie warunków realizacji zleceń,

• Realizacja planów sprzedażowych,

• Tworzenie budżetów sprzedażowych,

• Przygotowywanie zestawień na potrzeby firmy

Wymagania

• Kilkuletnie doświadczenie na danym stanowisku, mile widziane w branży spożywczej,

• Dobra znajomość angielskiego i/lub włoskiego w mowie i piśmie,

• Wykształcenie kierunkowe – marketing lub pokrewne,

• Umiejętność nawiązywania i utrzymywania pozytywnych relacji z klientami,

• Znajomość oraz doświadczenie w stosowaniu narzędzi sprzedażowych i marketingowych,

• Elastyczność, doskonałe zdolności organizacyjne,

• Komunikatywność, umiejętność współpracy, orientacja na cele,

• Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

• Interesującą i samodzielną pracę w renomowanej, firmie,

• Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników, premie,

• Niezbędne narzędzia pracy,

• Możliwość rozwoju zawodowego, szkoleń i podnoszenia kwalifikacji,

Osoby spełniające wymagania, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV ze zdjęciem oraz LM na adres praca@progresso.net.pl. W tytule wiadomości prosimy podać stanowisko oraz miejsce pracy.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o zamieszczenie klauzuli ochronie danych osobowych.

[Certyfikat MPiPS: 540]

Data dodania: 2016-10-27
Oferta ważna do: 2016-11-24
Branże: Logistyka; Marketing; Sprzedaż;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Kierunkowe I stopnia
Poziom stanowiska: Specjalista
Wynagrodzenie: 4000 - 6000 zł brutto