TESTER ADAS / SYSTEMÓW AD

Firma Projektanci Kariery to sprawdzony i elastyczny partner w zakresie doradztwa personalnego oraz szkoleniowego wsparcia przedsiębiorstw. Jesteśmy grupą profesjonalistów, która z pasją zajmuje się dostarczaniem rozwiązań dla biznesu z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Sprawnie operujemy w obszarze HR na rynku polskim oraz na rynkach międzynarodowych od ponad dekady. Jesteśmy agencją doradztwa personalnego wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9748.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

                                                                  Miejsce pracy: Kraków

OBOWIĄZKI
Nadzór nad procesem testowania systemów wizyjnych
Modyfikacje procedury testowej na poziomie kodu oraz konfiguracji oprogramowania współpracującego

WYMAGANIA
Wykształcenie: Informatyka, Automatyka i pokrewne
Wiedza i umiejętności specjalistyczne z zakresu:

-         AUTOSAR 4.2 experience (ARXML, DLT) -         Vector CAN/OE for Eth/CAN Bus Stimulation and analysis (incl. CAPL Scripting)
 -         PYTHON for Application Scripting via Windows COM and other IPC mechanisms -         XCP and UDS for fault injection and detection
 -         Telelogic DOORS for requirement analysis and test case specification
 -         PTC Integrity for defect management and test plan execution
 -         TASS Pre-Scan for scene synthesizing 3D street scenes
 -         Several Open Loop HIL test stands for visual image injection are available -         Experience with SW testing (open and closed loop HiL) o    Deduct test cases and test specification from development requirements
 o    Create HIL based scripts for automated tests according to SPICE ENG.6 - ENG-10
 o
Analysis of failed test scenarios and generation of trouble tickets
 -         Test kinds:
o    Interface Tests (Eth IF vs. RTE, RTE vs RTE, CAN vs RTE)
o    SW Integration Tests o    Functional Tests o    Verification Tests o    Fault Injection Tests
 ·         Angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
 ·         Doświadczenie zawodowe mile widziane

OFERUJEMY

Atrakcyjne wynagrodzenie

Umowę o pracę

Pracę w stabilnej firmie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres rekrutacje@projektancikariery.pl z nazwą stanowiska w temacie wiadomości.

Termin nadsyłania aplikacji
: 23 września 2016

 Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Kandydatom zapewniamy poufność, możliwość kontaktu w dogodnych godzinach, informację zwrotną na temat przebiegu rekrutacji oraz jasny i przejrzysty proces rekrutacji.   W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Rekrutacji.

Prosimy dopisz w swojej aplikacji klauzulę o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2015 r. poz. 2135, z późn. zm.). Przyjmuję także do wiadomości, iż przysługuje mi prawo do kontroli oraz przetwarzania tych danych, w tym także prawo do ich poprawiania.”

Data dodania: 2016-10-27
Oferta ważna do: 2016-11-24
Branże: IT - Programowanie;
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Kierunkowe I stopnia
Poziom stanowiska: Specjalista