Elektryków - niemiecka umowa o pracę

Agencja pośrednictwa Antonius Personal o nr KRAZ 14719 dla austriackiego klienta poszukuje kandydatów na stanowisko:

ELEKTRYK / ELEKTROMONTER

OFERUJEMY:
- zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
-  wynagrodzenie ok. 12 euro brutto / h
- organizację pobytu i zakwaterowania, które zapewnia pracodawca
- możliwość pracy w nadgodzinach
- dietę ok. 41 euro netto za każdy przepracowany dzień

WYMAGANIA:
- doświadczenie zawodowe min. 3 lata
- znajomość języka niemieckiego przynajmniej na poziomie A2 ( komunikatywna )
- Prawo jazdy kat. B
- Mile widziany własny samochód do dyspozycji

OBOWIĄZKI:
Montaż instalacji elektrycznych
Układanie kabli, podłączanie urządzeń elektrycznych ( oświetlenie, montaż gniazd wtykowych, włączników, przełączników elektrycznych

Możliwość podjęcia pracy od 02.11.2016r. na dłuższy okres czasu,
Miejsce pracy: okolice 88-212 Ravebsburg-Niemcy
Miejsce pracy oddalone od miejsca zakwaterowania o ok. 15km

Możliwość zatrudnienia teamów.

JEŻELI JESTEŚ ZAINTERESOWANY, SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I PRZEŚLIJ NAM SWOJE CV W JĘZYKU NIEMIECKIM NA: info@antonius-personal.pl
Aktualne oferty pracy na www.antonius-personal.pl

Data dodania: 2016-10-27
Oferta ważna do: 2016-11-24
Branże: Budownictwo;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny