Asystent/-ka biura z j. włoskim

Progresso dla swojego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy z kapitałem zagranicznym, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

Główne obowiązki:

• Obsługa recepcji, prowadzenie kalendarza i organizacja spotkań,

• Koordynacja spraw administracyjno - biurowych,

• Odpowiedzialność za korespondencję wychodzącą i przychodzącą,

• Przygotowanie i redagowanie dokumentów oraz korespondencji,

• Odpowiedzialność za obieg dokumentów wewnątrz firmy,

• Przygotowanie zestawień i raportów na potrzeby Zarządu

Wymagania:

• Doskonała znajomość języka włoskiego – warunek konieczny!

• Znajomość języka angielskiego

• Doświadczenie na samodzielnym stanowisku biurowym,

• Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych,

• Samodzielność i dobra organizacja pracy,

• Prawo jazdy kat. B,

• Doskonałe zdolności komunikacyjne.

Oferujemy:

• Stabilną pracę w rozwijającej się międzynarodowej firmie,

• Interesującą i odpowiedzialną pracę,

• Umowę bezpośrednio z pracodawcą,

• Możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby spełniające wymogi, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV ze zdjęciem i LM na adres praca@progresso.net.pl.
W tytule wiadomości proszę wpisać stanowisko oraz miejsce pracy.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych.

[Certyfikat MPiPS: 540]

Data dodania: 2016-10-27
Oferta ważna do: 2016-11-24
Branże: Administracja Biurowa; Doradztwo / konsulting; HR / Zasoby ludzkie;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Asystent
Wynagrodzenie: 3500 - 4200 zł brutto