Cieśla szalunkowy

www.bud-invest.co

Bud-Invest Sp.z o.o. to innowacyjna firma oferująca kompleksową realizację wszelkich projektów budowlanych, nowoczesne rozwiązania budownictwa konwencjonalnego oraz modułowego.

Obecnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisko:
Cieśla Szalunkowy Miejsce pracy: Niemcy / Nienburg
Opis stanowiska
  • prace przy prefabrykacji elementów betonowych - strunobetony
  • zakładanie szalunków, wiązanie zbrojeń, zalewanie betonem i zdejmowanie szalunków
  • montaż szalunków tradycyjnych i systemowych
Wymagania
  • min. 3 letnie doświadczenie zawodowe
  • znajomość czytania rysunku technicznego
  • znajomość branży będzie dodatkowym atutem
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • dyscypliny, umiejętności pracy w zespole
  • mile widziany własny samochód
Oferujemy
  • stabilne zatrudnienie - umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zakwaterowanie

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: kadry@bud-invest.co

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 2016-10-27
Oferta ważna do: 2016-11-24
Branże: Budownictwo;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 500 - 500 zł brutto