Operator maszyn poligraficznych

Dla Naszego Klienta z branży poligraficznej poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Operator maszyn falcujących
Lokalizacja: Dębica
(OMF/12/AB)

Opis stanowiska:

• Obsługa maszyn falcujących: MBO, Sthalfolder, Guk, Herzog Heymann,

• zachowanie czystości linii produkcyjnej,

• raportowanie, rejestrowanie, opisywanie i zabezpieczanie wykonywanej produkcji zgodnie z zasadami,

• ustawianie maszyn stosownie do wymiarów elementu i zakresu obróbki,

• przezbrajanie maszyn i montowanie oprzyrządowania,

• sprawdzanie jakości wytworzonych produktów oraz zgodności obsługiwanych procesów z przyjętymi normami,

• reagowanie na przestoje i zdarzenia awaryjne,

• przeprowadzenie procesu produkcji zgodnie z dokumentacją technologiczną, wymaganą wydajnością, jakością i zamówionym nakładem,

• konserwowanie i serwisowanie obsługiwanych maszyn,

• prowadzenie podstawowej dokumentacji produkcyjnej.

Wymagania:

• Min. roczne doświadczenie w pracy na stanowisku operatora maszyn oprawy szytej Muller Martini, Heidelberg,

• wykształcenie min. zawodowe,

• wiedza z zakresu procesów introligatorskich,

• umiejętność pracy zespołowej oraz komunikatywność,

• dokładność i dbałość o szczegóły,

• dobra organizacja pracy i terminowość,

• gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

• możliwość rozwoju zawodowego,

• ryczałt na dojazd,

• premia uznaniowa.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy
rekrutacja_ab@mostwanted.pl
Podając w tytule wiadomości numer referencyjny:  OMF/12/AB

Wszystkim Kandydatom gwarantujemy całkowitą dyskrecję. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Na dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić poniższą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w niniejszej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr. 133 poz. 883).

Data dodania: 2016-12-06
Oferta ważna do: 2017-01-03
Branże: Produkcja;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 500 - 500 zł brutto