Walter-Fach-Kraft Personal GmbH

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Magazynier w Niemczech- umowa o pracę+wysokie zarobki OD ZARAZ!

Jesteśmy niemiecką firmą, która od ponad 20 lat rekrutuje specjalistów i fachowców z kilkunastu różnych branż w ponad 33 oddziałach w Niemczech. Aktualnie pracuje u nas blisko 2000 osób, które skorzystały z naszego doświadczenia w wyszukiwaniu najkorzystniejszych warunków pracy. Jako jedna z niewielu film istniejących na rynku pośrednictwa pracy, zapewniamy kompleksową pomoc w kwestiach urzędowych. Wybierając Walter-Fach-Kraft Personal GmbH masz gwarancję stabilnego i konkurencyjnego zatrudnienia, bo domeną naszej firmy jest uczciwość i pełne zaufanie w kontaktach z pracownikiem.

Skorzystaj z naszego doświadczenia i daj sobie szansę na lepszą pracę !

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
KOMISJONER/KA
kraj:Niemcy

Jeśli w pracy liczy się dla ciebie stabilność i solidne warunki zatrudnienia to znak, że ta oferta stworzona jest właśnie dla Ciebie!
Zakres obowiązków:

  • praca ze skanerem na terenie magazynu wydawnictwa,
  • kompletowanie zamówień (komisjonowanie książek),
  • ścisła współpraca z magazynem oraz działem obsługi klienta.
Wymagania:
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny),
  • motywacja i gotowość do rozpoczęcia pracy od zaraz,
  • dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków.

Co oferujemy?
1.
Stałą niemiecką umowę o prace na czas nieokreślony.
2. Ubezpieczenie socjalne oraz zdrowotne. 3 Płatne urlopy i premie świąteczne.
4. Możliwość otrzymania zaliczki już po pierwszym przepracowanym tygodniu.
5. Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie.
6. Pomoc w zaaklimatyzowaniu się w nowym miejscu pracy oraz gwarancję zakwaterowania.
7. Bezpłatne ubranie ochronne i robocze.
8. Kompletna pomoc w załatwieniu spraw urzędowych (zameldowaniu, uzyskaniu korzystnej klasy podatkowej, kindergeldu).
9. Łatwy dojazd do miejsca pracy oraz pomoc przy organizacji wyjazdu do Niemiec.
10. Pracę w stabilnej firmie o europejskim zasięgu.
... oraz wiele więcej.

Jeżeli spełniasz wszystkie wymagania zawarte w ofercie, wyślij CV ze zdjęciem na adres: info@walterfachkraft.pl Aby przyspieszyć weryfikację Twojej aplikacji, w tytule wiadomości napisz na jakie stanowisko aplikujesz.
Data dodania: 2016-12-06
Oferta ważna do: 2017-01-03
Branże: Produkcja;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Forma zatrudnienia: Nie określono
Poziom stanowiska: Nie określono