Elektryk - holenderskie warunki zatrudnienia

Firma Euro Labora (o nr certyfikatu 7061) dla swojego holenderskiego partnera poszukuje pracowników  na stanowisko:

Elektryk

Miejsce pracy: Holandia

Zakres obowiązków:
- montaż rozdzielni elektrycznych
- praca według schematów elektrycznych

Wymagania:
- min. pięcioletnie doświadczenie na w/w stanowisku
- komunikatywna/dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
- własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)

Oferujemy:
- umowę o pracę na holenderskich warunkach
- pełny pakiet socjalny
- zakwaterowanie

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV –Życiorys z przebiegiem doświadczenia (mile widziane CV w języku angielskim lub niemieckim, mogą być również referencje, certyfikaty, itp) na adres mailowy: holandia@euro-labora.com W temacie maila proszę wpisać numer referencyjny: EL/NL/2016

Data dodania: 2016-12-06
Oferta ważna do: 2017-01-03
Branże: Produkcja;
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Forma zatrudnienia: Nie określono
Poziom stanowiska: Nie określono