SEKRETARKA PILNIE POSZUKIWANA!!!

Firma Tempo Finanse obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

SEKRETARKA

Miejsce pracy: WARSZAWA
OSOBOM, KTÓRE DOŁĄCZĄ DO NASZEGO ZESPOŁU OFERUJEMY:
  • zatrudnienie na umowę o pracę (na początku połowa etatu a docelowo cały etat)
  • wsparcie merytoryczne przełożonego
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów (pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie itp.)
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pracę w niekorporacyjnej atmosferze
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • prowadzenie spraw administracyjnych i organizacyjnych
  • bieżąca kontrola nad obiegiem dokumentów firmowych
  • obsługa oraz ewidencja korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • zamawianie i nadzór nad realizacją zakupów materiałów biurowych
  • organizacja spotkań Klientów i gości
  • archiwizacja dokumentów
  • dbanie o porządek, estetykę i czystość biura
CZEGO OCZEKUJEMY?
  • wykształcenie minimum średnie (mogą być studenci ostatnich lat studiów)
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • zaangażowanie, systematyczność, samodzielność oraz wysoka kultura osobista
  • bardzo dobra organizacja pracy oraz pracy pod presją czasu

Otrzymaliśmy nagrodę w kategorii Najlepszy Pracodawca 2016 r.

przyznawaną przez Redakcję Monitora Biznesu w Rzeczypospolitej oraz Redakcję Monitora Rynkowego w Dzienniku Gazeta Prawna.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie cv na adres: kariera@finan.pl

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

Data dodania: 2016-12-07
Oferta ważna do: 2017-01-04
Branże: Finanse / Ekonamia;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Forma zatrudnienia: Część etatu
Poziom stanowiska: Pracownik biurowy