Operator Giętarki CNC

Progresso dla swojego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej zajmującej się przetwórstwem metali, poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Strzelin

Obowiązki:

• Obsługa giętarki sterowanej numerycznie (rury) oraz bieżący nadzór nad pracą urządzeń,

• Prace porządkowe na stanowisku pracy,

• Współpraca z innymi działami

Wymagania:

• Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,

• Doświadczenie w obsłudze giętarki za sterowaniem CNC (obsługa, programowanie, ustawianie),

• Praktyczna znajomość rysunku technicznego oraz umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,

• Doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej,

• Umiejętność pracy w zespole,

• Sumienność, zaangażowanie, komunikatywność

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie,

• Pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym,

• Przyjazne, wspierające środowisko pracy

Osoby spełniające wymogi, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV ze zdjęciem na adres praca@progresso.net.pl
Informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych.
[Certyfikat MPiPS: 540]

Data dodania: 2016-12-07
Oferta ważna do: 2017-01-04
Branże: Inżynieria / technologia; Produkcja; Przemysł;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 3400 - 3500 zł brutto