Operator maszyn

Progresso dla swojego Klienta, nowoczesnej firmy produkcyjnej, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Strzelin

Obowiązki:

• Obsługa maszyn do obróbki metalu - pras, maszyn formujących oraz automatów spawalniczych

• Dbałość o wykonanie oraz jakość pracy

• Dbałość o urządzenia i stanowiska technologiczne

Wymagania

• Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,

• Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy technicznej

• Mile widziana znajomość obsługi pras mechanicznych, maszyn CNC, automatów spawających

• Znajomość rysunku technicznego oraz podstawowych narzędzi pomiarowych

• Dobra organizacja pracy,

• Samodzielność, odpowiedzialność,

Oferujemy:

• Umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,

• Interesującą i odpowiedzialną pracę,

• Stabilne długotrwałe zatrudnienie,

• Możliwość podnoszenia kwalifikacji.

Osoby spełniające wymogi, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV ze zdjęciem na adres: praca@progresso.net.pl.
W tytule wiadomości prosimy podać stanowisko oraz miejsce pracy.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych.
[Certyfikat MPiPS: 540]

Data dodania: 2016-12-07
Oferta ważna do: 2017-01-04
Branże: Inżynieria / technologia; Produkcja; Przemysł;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 1900 - 2200 zł brutto