Supply Chain Manager

Progresso dla swojego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy produkcyjnej z kapitałem zagranicznym, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Częstochowa

Główne zadania:
Organizacja, planowanie oraz nadzór nad wszelkimi działaniami w zakresie łańcucha dostaw (zakupy, logistyka, planowanie produkcji oraz transportu i magazynu),

Nadzór nad planowaniem, prognozowaniem i wykonaniem długo- i krótkofalowych planów logistycznych,
·         Ustalanie harmonogramu i zapewnienie terminowej realizacji dostaw,
Zarządzanie i koordynacja kluczowych projektów logistycznych,

·         Udział w tworzeniu oraz nadzór nad budżetem działu,
·         Zarządzanie podległym personelem.

Wymagania:

Wykształcenie wyższe – logistyczne,

Biegła znajomość języka angielskiego – warunek konieczny!,

Minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w dziale logistyki,

·         Znajomość zagadnień z zakresu logistyki i planowania produkcji,
·         Bardzo dobra znajomość MS Office,
·         Doświadczenie w zarządzaniu personelem,
Samodzielność i sumienność w realizacji zadań,

·         Umiejętność pracy pod presją czasu,
·         Doskonałe umiejętności analityczne

Oferujemy:
- Interesującą i odpowiedzialną pracę w ramach struktur międzynarodowej firmy,

- Stabilne zatrudnienie w firmie o silnej pozycji na światowym rynku,
- Atrakcyjne wynagrodzenie,
- Możliwość rozwoju zawodowego

Osoby spełniające wymogi, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV ze zdjęciem i LM na adres:  e.jurczak@progresso.net.pl
W tytule wiadomości proszę wpisać stanowisko oraz miejsce pracy.
Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
[Certyfikat MPiPS: 540]

Data dodania: 2017-01-16
Oferta ważna do: 2017-02-13
Branże: Logistyka; Produkcja; Przemysł;
Wymagane doświadczenie: Wieloletnie (4 lata i więcej)
Wymagane wykształcenie: Wyższe II stopnia (mgr)
Poziom stanowiska: Kierownik
Wynagrodzenie: 8000 - 14000 zł brutto