Monter wykładzin podłogowych

Aktualnie naszym Klientem jest firma specjalizująca się w budownictwie przemysłowym. Poszukujemy zmotywowanego tandemu na stanowisko:

 nr referencyjny: MWP/11/16
miejsce pracy: Schwandorf
region: Bawaria

Opis stanowiska:
  • montaż PCV i linoleum w miejscach zlecenia (80 - 100 m2 dziennie)
  • praca na dużych obiektach typu: szkoły i szpitale
  • frezowanie, spawanie wykładzin
  • praca od 180 do 200 h miesięcznie
  Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność sprawnego kładzenia wykładzin
  • motywacja
  • brak nałogów
  Oferujemy:
  • umowę o pracę podpisywaną przed wyjazdem
  • 12 eur brutto / h
  • darmowe zakwaterowanie w pensjonatach na terenie Bawarii
  • stałą pomoc koordynatora projektu
  • możliwość pracy od zaraz
  • składki i podatek gwarantowane ustawowo w trybie niemieckim
  • pomoc w uzyskaniu Kindergeld
  • niemieckie ubezpieczenie
  • dojazd do pracy na niemieckie budowy samochodami klienta
  Kontakt:  GP People oddział w Toruniu - 605372100 e-mail.: contact@gppeople.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 2017-01-17
Oferta ważna do: 2017-02-14
Branże: - Pozostałe -;
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Forma zatrudnienia: Nie określono
Poziom stanowiska: Nie określono