Program Stażowy Kimball Electronics Poland Start & Test Engineering Role

W Kimball Electronics Poland
produkujemy wysokiej jakości wyroby elektroniczne na zlecenie klientów z branży motoryzacyjnej i przemysłowej oraz wyroby medyczne.

Fundacja Rozwoju Talentów poszukuje dla swojego Partnera – firmy Kimball Electronics Poland studentów/absolwentów zainteresowanych udziałem w Programie Stażowym Kimball Electronics Poland Start & Test Engineering Role

Wyzwania, które na Ciebie czekają:   ·          W trakcie realizacji Programu Stażowego uczestnicy będą mieli okazję zmierzyć się  z zadaniami
i problemami dotyczącymi procesów produkcji oraz zapewnienia jakości w branży elektronicznej
i medycznej.

STER
to możliwość obcowania na co dzień z bardzo nowoczesnymi technologiami i doświadczenia pracy w realiach międzynarodowej korporacji.

 Co oferujemy?
 ·         Poznanie specyfiki pracy inżyniera
Płatny staż

Udział w szkoleniach
·         Ciekawe zadania
·         Elastyczny wymiar odbywania stażu

·         Wsparcie opiekuna i mentora
·         Referencje  ·         Stażyści mogą znaleźć u nas zatrudnienie w trakcie lub po zakończeniu stażu! ·
W III edycji 75% STER-owców otrzymało od nas ofertę pracy już w trakcie trwania programu.
  Kiedy?   Staż jest roczny (od kwietnia 2017 do marca 2018).
Wymiar stażu to minimum 96 godzin w miesiącu.  Jesteśmy elastyczni i deklarujemy dostosowanie stażu do planu zajęć studentów.

Dla kogo? Dla studentów IV, V roku oraz absolwentów  do 2 lat po ukończeniu studiów magisterskich bądź inżynierskich.
Preferowane kierunki: automatyka i robotyka, mechatronika, mechanika, elektronika, elektrotechnika, zarządzanie i inżyniera produkcji lub pokrewne.

Jak aplikować?
1.
Wejdź na stronę Rekrutacja.FundacjaRozwojuTalentow.pl

2.       Wybierz zakładkę „Studenci” -> „Znajdź staż/pracę”  i zapoznaj się ze szczegółami oferty na portalu rekrutacyjnym Fundacji Rozwoju Talentów. 3.       Wypełnij formularz i załącz swoje CV. Czekamy na Twoje zgłoszenie od 16 stycznia do 1  marca br.

Data dodania: 2017-01-17
Oferta ważna do: 2017-02-14
Branże: Inżynieria / technologia;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Forma zatrudnienia: Część etatu
Poziom stanowiska: Staż / praktyka