Praca inwentaryzacyjna – dorywczo!

Progresso, dla swojego Klienta, sieci największych sklepów z artykułami szkolnymi i biurowymi, poszukuje osób chętnych do inwentaryzacji:

Miejsce pracy: Wrocław
C. H. Magnolia Park

Obowiązki:

• Liczenie asortymentu

• Skanowania produktów

• Praca inwentaryzacyjna w sklepie z artykułami biurowymi

Wymagania:

• Mile widziane doświadczenie w pracach inwentaryzacyjnych

• Mile widziana umiejętność obsługi urządzeń do skanowania towarów

• Umiejętności sprawnego liczenia

• Dyspozycyjność około 10 h

• Ukończone 18 lat

• Umiejętność pracy w zespole

• Zaangażowanie w powierzone obowiązki

• Sumienność i uczciwość

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o Umowę Zlecenie

• Możliwość dalszej współpracy przy innych projektach

• Przyjazną atmosferę w pracy w młodym i energicznym zespole

Osoby spełniające wymogi, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV ze zdjęciem na adres: rekrutacja@progresso.net.pl W tytule wiadomości proszę wpisać stanowisko oraz miejsce pracy. Informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o załączenie klauzuli o ochronie danych osobowych. [Certyfikat MPiPS: 540]

Data dodania: 2017-02-16
Oferta ważna do: 2017-03-16
Branże: Finanse / Ekonamia; Logistyka; Sprzedaż;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Forma zatrudnienia: Praca czasowa
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 1400 - 1600 zł brutto