Ochroniarz

Progresso, dla swojego Klienta, sieci największych sklepów z artykułami szkolnymi i biurowymi, zatrudni na samodzielne stanowisko:

Ochroniarz

Miejsce pracy: Wrocław
C. H. Magnolia Park / Pasaż Grunwaldzki

Obowiązki:

• Wizja lokalna i monitorowanie poziomu bezpieczeństwa na terenie sklepu i zaplecza,

• Ochrona przed kradzieżą i włamaniem na terenie sklepu i zaplecza,

• Praca na monitoringu,

• Wdrażanie działań prewencyjnych,

• Raportowanie zaistniałych nieprawidłowości,

• Kontrola stanu zabezpieczenia towaru.

Wymagania:

• Dyspozycyjność,

• Niekaralność - warunek konieczny,

• Umiejętność pracy w sytuacjach stresowych,

• Umiejętności w podejmowaniu samodzielnych decyzji,

• Dobrego stanu zdrowia (dobra kondycja fizyczna),

• Łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych,

• Umiejętność pracy w zespole,

• Spostrzegawczość, zdecydowanie,

• Zaangażowania w powierzone obowiązki,

• Mile widziane doświadczenie w branży ochrony osób i mienia,

• Mile widziani studenci oraz osoby uczące się zaocznie.

Oferujemy:

• Samodzielne stanowisko

• Atrakcyjne wynagrodzenie

• Zatrudnienie na podstawie umowy cywilno-prawnej

• Terminową wypłatę wynagrodzenia

• Pracę w stabilnej na rynku firmie

• Przyjazną atmosferę w pracy w młodym i energicznym zespole

• Szkolenie i wdrożenie w nowe obowiązki

Osoby spełniające wymogi, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV ze zdjęciem na adres: rekrutacja@progresso.net.pl
W tytule wiadomości proszę wpisać stanowisko oraz miejsce pracy. Informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o załączenie klauzuli o ochronie danych osobowych.
[Certyfikat MPiPS: 540]
Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Data dodania: 2017-02-16
Oferta ważna do: 2017-03-16
Branże: Budownictwo; Call center / Obsługa klienta; Sprzedaż;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 1600 - 1800 zł brutto