Księgowa/ Księgowy

Progresso dla swojego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy, poszukuje doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Księgowa / Księgowy

Miejsce pracy: Wrocław

Obowiązki:
  • Dekretowanie dokumentów księgowych,
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych PIT, CIT, VAT, VAT UE i sprawozdań do GUS,
  • Weryfikacja oraz wprowadzanie dokumentów księgowych do systemu,
  • Sporządzanie sprawozdań i analiz,
  • Bieżące analizowanie i uzgadnianie kont księgowych,
  • Księgowanie przelewów bankowych.
  Wymagania
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • Doświadczenie w pracy na danym stanowisku, min 2 lata,
  • Doświadczenie w sporządzaniu sprawozdań finansowych,
  • Dobra znajomość przepisów podatkowych,
  • Umiejętność planowania oraz zarządzania czasem,
  • Skrupulatność, terminowość, samodzielność,
  • Komunikatywność i otwartość w kontaktach z klientem,
  • Znajomość systemu Symfonia FK.

Oferujemy:

• odpowiedzialną i atrakcyjną pracę w międzynarodowym środowisku,

• stabilne warunki zatrudnienia, bezpieczne i przyjazne warunki pracy,

• możliwość rozwoju zawodowego,

• atrakcyjne wynagrodzenie.

Osoby spełniające wymogi, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV ze zdjęciem oraz LM na adres praca@progresso.net.pl W tytule wiadomości prosimy podać stanowisko i miejsce pracy.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych.
[Certyfikat MPiPS: 540]

Data dodania: 2017-02-16
Oferta ważna do: 2017-03-16
Branże: Administracja Biurowa; Bankowość; Finanse / Ekonamia;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Kierunkowe I stopnia
Poziom stanowiska: Specjalista
Wynagrodzenie: 5000 - 8000 zł brutto