Mechanik Utrzymania Ruchu

Progresso dla swojego Klienta, renomowanej firmy produkcyjnej z kapitałem zagranicznym, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Oleśnica

Obowiązki:

• Odpowiedzialność za bieżącą naprawę maszyn i urządzeń,

• Przeglądy i konserwacje maszyn i narzędzi,

• Usuwanie usterek,

• Wdrażanie i rozruch nowych maszyn.

Wymagania:

• Wykształcenie techniczne, mile widziane mechanika, hydraulika, elektrotechnika,

• Doświadczenie min. 2 lata w dziale utrzymania ruchu, preferowane w branży tworzyw sztucznych,

• Znajomość maszyn wtryskowych / wytłaczarek,

• Umiejętność czytania rysunku technicznego,

• Dyspozycyjność, samodzielność, elastyczność, umiejętność pracy w zespole,

• Dyspozycyjność do pracy w systemie 3- zmianowym (pon – pt).

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie,

• Umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,

• Atrakcyjne warunki zatrudnienia,

• Możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby spełniające wymogi, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV ze zdjęciem i LM na adres: praca@progresso.net.pl
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych.
W tytule wiadomości proszę wpisać stanowisko oraz miejsce pracy.

[Certyfikat MPiPS: 540]

Data dodania: 2017-02-17
Oferta ważna do: 2017-03-17
Branże: Inżynieria / technologia; Produkcja; Przemysł;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Kierunkowe I stopnia
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 2500 - 4000 zł brutto