Elektryk Utrzymania Ruchu

Progresso dla swojego Klienta, renomowanej firmy produkcyjnej z kapitałem zagranicznym, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Elektryk utrzymania ruchu

Miejsce pracy: Oleśnica

Obowiązki:

• Bieżąca naprawa maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych,

• Przeglądy i konserwacje maszyn i narzędzi,

• Usuwanie usterek,

• Wdrażanie oraz rozruch nowych maszyn,

Prowadzenie dokumentacji technicznej.

Wymagania:

Doświadczenie w pracy na stanowisku Elektryka w dziale utrzymania ruchu,

• Wykształcenie min. średnie - elektryczne,

Znajomość maszyn wtryskowych oraz wytłaczarek,

• Aktualne uprawnienia SEP,

• Sumienność, samodzielność, elastyczność,

• Umiejętność pracy w zespole,

• Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym (3 zmiany pon-pt.)

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie,

• Umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,

• Możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby spełniające wymogi, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV ze zdjęciem na adres: praca@progresso.net.pl.
W tytule wiadomości proszę wpisać stanowisko oraz miejsce pracy.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych.

[Certyfikat MPiPS: 540]

Data dodania: 2017-02-17
Oferta ważna do: 2017-03-17
Branże: Inżynieria / technologia; Produkcja; Przemysł;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Kierunkowe I stopnia
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 2500 - 4000 zł brutto