Ustawiacz maszyn odlewniczych

Progresso dla swojego Klienta, renomowanej firmy produkcyjnej z kapitałem zagranicznym, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Prudnik

Obowiązki:
- Ustawianie i modyfikowanie procesu odlewania,
- Przezbrojenia maszyn, wymiana narzędzi, form,
- Nadzór nad sprawnością procesu produkcyjnego,
- Utrzymanie ciągłości i terminowości produkcji oraz kontrola jakości wyrobów,
- Prowadzenie dokumentacji,
- Szkolenie operatorów.

Wymagania:
- Min. 2- letnie doświadczenie na danym stanowisku,
- Wykształcenie min. średnie techniczne,
- Znajomość procesu odlewania w aluminium,
- Znajomość technologii odlewnictwa, maszyn, linii technologicznych,
- Podstawowa wiedza z zakresu norm jakościowych,
- Samodzielność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy, zaangażowanie,
- Znajomość MS Office,

- Mile widziana komunikatywna znajomość j. angielskiego.

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- Interesującą i odpowiedzialną pracę w nowoczesnym, rozwijającym się zakładzie,
- Możliwość podnoszenia kwalifikacji, szkolenia.

Osoby spełniające wymogi, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV ze zdjęciem oraz LM w języku polskim i angielskim na adres: praca@progresso.net.pl.

W tytule wiadomości prosimy podać stanowisko oraz miejsce pracy.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych.

[Certyfikat MPiPS: 540]

Data dodania: 2017-02-17
Oferta ważna do: 2017-03-17
Branże: Inżynieria / technologia; Produkcja; Przemysł;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 3500 - 5000 zł brutto