Spawacz MAG - niemieckie warunki zatrudnienia

Firma Euro Labora (o nr certyfikatu :7061) dla swojego niemieckiego klienta poszukuje pracowników na stanowisko:

Spawacz MAG

Miejsce pracy: Niemcy – Mudau

Zakres obowiązków:
- spawanie oraz składanie elementów stalowych pod specjalistyczne sprzęty do wycinki drzew
- praca z rysunkiem technicznym

Wymagania:
- komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie na  w/w stanowisku
- aktualne uprawnienia spawalnicze MAG
- własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)
- czytanie rysunku technicznego

Oferujemy:
- umowę o pracę na niemieckich warunkach w pełnym wymiarze godzin
- pełny pakiet socjalny
- atrakcyjne wynagrodzenie, pomoc w znalezieniu mieszkania

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV – Życiorys z przebiegiem doświadczenia na adres mailowy niemcy@euro-labora.com W temacie e-maila  proszę wpisać numer referencyjny: MAG/DE/2017

Data dodania: 2017-02-23
Oferta ważna do: 2017-03-23
Branże: Produkcja;
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Forma zatrudnienia: Nie określono
Poziom stanowiska: Nie określono