Alchemia S.A. Oddział Walcownia Rur Andrzej w Zawadzkiem

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Z-ca kierownika ds. magazynu i ekspedycji

ALCHEMIA S.A. Oddział Walcownia Rur Andrzej w Zawadzkiem zatrudni pracownika na stanowisku:
z-ca kierownika ds. magazynu i ekspedycji.

Opis stanowiska:
- kierowanie pracami magazynu i ekspedycji,
- doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe ( w tym licencjat)
- umiejętność kierowania pracami zespołu pracowników,

- znajomość systemów gospodarki magazynowej i logistyki,
- obsługa komputera oraz pakietu Office.

Wynagrodzenie:
- wynagrodzenie: 3000,00-4500,00 zł

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 2017-02-23
Oferta ważna do: 2017-03-23
Branże: Produkcja;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Wyższe II stopnia (mgr)
Poziom stanowiska: Nie określono
Wynagrodzenie: 3000 - 4500 zł brutto