Dekarz (układanie materiałów zgrzewalnych przy pokryciu dachów i nawierzchni drogowych)

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy konstrukcyjnej z siedzibą w Szwecji poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Dekarz
(układanie materiałów zgrzewalnych przy pokryciu dachów i nawierzchni drogowych)
Miejsce pracy: Szwecja, Sztokholm
Numer ref.: DKB/0223/AB

Opis stanowiska:

• Praca z palnikiem,

• Pokrycie dachów oraz nawierzchni drogowych (mosty),

• Zgrzewanie membrany bitumicznej,

• Układanie folii PVC,

• Prace uszczelniające oraz termoizolacyjne.

Wymagania:

• Minimum 2-3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,

• Licencja wykonywania prac gorących – Hot Work (mile widziane),

• Prawo jazdy kat. B,

• Umiejętność czytania rysunków technicznych,

• Komunikatywna znajomość języka angielskiego,

• Zaangażowanie i motywacja do pracy,

• Bardzo dobra sprawność fizyczna,

• Gotowość do wyjazdu za granicę.

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość pracy w większym wymiarze godzin niż standardowy,

• Darmowy przelot do Szwecji i darmowy powrót do Polski po zakończonym projekcie,

• Darmowe zakwaterowanie na czas pracy,

• Zapewniony transport z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy,

• Wsparcie naszego Konsultanta w koordynowaniu zatrudnienia.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji z podanym numerem referencyjnym wraz z informacją dotyczącą wymagań finansowych na adres e-mail:

pracawszwecji@mostwanted.pl

Na dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić poniższą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w niniejszej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133 poz.
Data dodania: 2017-02-23
Oferta ważna do: 2017-03-23
Branże: Architektura; Budownictwo; Inżynieria / technologia;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Forma zatrudnienia: Kontrakt / umowa zlecenie
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny