Pracownik produkcji - Odlewnik

Progresso dla swojego Klienta, przodującej firmy produkcyjnej z sektora AGD, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Prudnik

Obowiązki:

• Obsługa maszyn i urządzeń odlewniczych,

• Dbałość o utrzymanie jakości produkowanych wyrobów,

• Dbałość o utrzymanie narzędzi i form do produkcji w dobrym stanie technicznym.
Wymagania:

• Wykształcenie techniczne (zawodowe lub średnie ) mile widziane odlewnictwo, obróbka skrawaniem,

• Doświadczenie w obsłudze maszyn odlewniczych,

Umiejętność czytania rysunków technicznych,

• Umiejętność szybkiego przyswajania informacji,

Samodzielność, sumienność.
Mile widziane absolwenci Techników i Szkół zawodowych o specjalizacji odlewnictwo / obróbka skrawaniem.

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

• Pracę w nowoczesnym zakładzie,

• Wdrożenie w międzynarodowe środowisko pracy,

• Możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby spełniające wymogi, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV ze zdjęciem i LM na adres: praca@progresso.net.pl. W tytule wiadomości prosimy podać stanowisko i miejsce pracy.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych.

[Certyfikat MPiPS: 540]
Data dodania: 2017-02-23
Oferta ważna do: 2017-03-23
Branże: Produkcja; Przemysł;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Kierunkowe I stopnia
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 2000 - 2000 zł brutto