Operator maszyn CNC

Progresso dla swojego Klienta, firmy produkcyjnej z zagranicznym kapitałem, poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Prudnik

Opis stanowiska:
  • obsługa maszyn ze sterowaniem numerycznym,
  • produkcja części z aluminium,
  • utrzymywanie produkcji i konserwacja maszyn.

Wymagania:
  • doświadczenie w zakresie obróbki maszynami CNC – toczenie, frezowanie, szlifowanie,
  • wykształcenie min. zawodowe,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • doświadczenie w obsłudze obrabiarek numerycznych,
  • mile widziana znajomość ustawiania maszyn,
  • precyzja i dokładność,
  • odpowiedzialność i sumienność,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:
  • Stabilne długotrwałe zatrudnienie w rozwijającym się przedsiębiorstwie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą.

Osoby spełniające wymogi, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV ze zdjęciem na adres praca@progresso.net.pl
W tytule wiadomości proszę wpisać stanowisko oraz miejsce pracy. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych
[Certyfikat MPiPS: 540]

Data dodania: 2017-02-23
Oferta ważna do: 2017-03-23
Branże: Inżynieria / technologia; Produkcja; Przemysł;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Kierunkowe I stopnia
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 2000 - 4000 zł brutto