Berlin - Agencja Pracy Tymczasowej

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Opiekunka do pana w Hövelhof

Nasza firma....

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko
opiekunki osoby starszej, pana Huberta. Pan po amputacji stopy, początki demencji, osteoporoza, reumatyzm, częściowo niekontynentny, ma problemy z poruszaniem się (rollator/wózek inwalidzki).

Oferujemy:
  • legalną i bezpieczną pracę z oskładkowaniem; terminowość wynagrodzeń,
  • transport do miejsca pracy i z powrotem,
  • wsparcie przez cały okres zatrudnienia,
  • pomoc w nauce języka niemieckiego

Zakres obowiązków:
  • pomoc przy poruszaniu się oraz przesadzaniu na wózek,
  • pomoc przy ubieraniu/rozbieraniu, pielęgnacji ciała,
  • zmiana pampersów/podkładów,
  • prowadzenie domu (pranie, sprzątanie, gotowanie, robienie zakupów itp.)

Wymagania:
  • prawo jazdy
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • wysoka kultura osobista
  • cierpliwość, empatia

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: biuro@berlin-opiekunki.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 2017-03-31
Oferta ważna do: 2017-04-28
Branże: Opieka;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Forma zatrudnienia: Kontrakt / umowa zlecenie
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 1200 - 1300 zł brutto