Cieśla szalunkowy, murarz, zbrojarz, pomocnik budowlany

Dla naszego Klienta - firmy budowlanej o ugruntowanej pozycji na rynku, z ponad 12-letnim doświadczeniem w realizacji budów o przeznaczeniu przemysłowym i mieszkaniowym poszukujemy pracownika na stanowisko:

                                             Cieśla szalunkowy- zbrojarz- murarz- pracownik budowlany
                                                                Praca na terenie województwa opolskiego.

Oferujemy:
  • Forma zatrudnienia – umowa o pracę, pełny etat
  • Okres zatrudnienia– okres próbny 3 miesiące
  • Możliwość pracy w Szwajcarii po okresie próbnym
  • Bezkompromisowość w kwestiach BHP

Zakres obowiązków: ·                       Wykonywanie prac związanych z szalowaniem, zbrojeniem i murowaniem stropów i ścian ·

Montaż i demontaż systemów szalunkowych i tradycyjnych oraz wykonywanie zbrojeń
·                       Układanie siatek zbrojeniowych ·                       Produkcja zbrojenia z prętów i siatki zbrojeniowej ·                       Wylewnie betonu ·                       Mocowanie przygotowanych prefabrykatów ·                       Wykonywanie wszelkich prac montażowych na konstrukcjach stalowych i drewnianychOferujemy:
             Forma zatrudnienia – umowa o pracę             Wymiar etatu lub innej formy zatrudnienia- pełny etat             Okres zatrudnienia (okres próbny, na jaki okres) – okres próbny 3 miesiące             Szacunkowe wynagrodzenie (w Polsce) netto: od 3000 zł- 5000 zł.  ( w zależności od posiadanych                   kwalifikacji i doświadczenia)           Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”.
Data dodania: 2017-03-31
Oferta ważna do: 2017-04-28
Branże: Architektura; Budownictwo; Nieruchomości;
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 4200 - 7000 zł brutto