Alchemia S.A. Oddział Walcownia Rur Andrzej w Zawadzkiem

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Specjalista ds. handlowych (sprzedaży)

ALCHEMIA S.A. Oddział Walcownia Rur Andrzej w Zawadzkiem zatrudni:

specjalistę ds. handlowych (sprzedaży).

Opis stanowiska:

• Obsługa i kontakt z klientami w języku niemieckim lub w  języku  angielskim,

• Realizacja celów sprzedażowych w dedykowanym kanale sprzedaży,

• Monitorowanie i aktywna analiza danych rynkowych,

• Poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów,

• Budowanie i utrzymywanie stałych relacji z klientami,

• Prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych,

• Prowadzenie dokumentacji sprzedażowej, sporządzanie raportów i sprawozdań,

Wymagania:

• Znajomość języka niemieckiego w stopniu zaawansowanym,

• Wykształcenie średnie/wyższe,

• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – mile widziane,

• Znajomość branży stalowej (znajomość asortymentu, potencjalnych klientów, dostawców oraz firm konkurencyjnych) – mile widziana,

• Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych,

• Koncentracja na celach sprzedażowych,

• Wysokie zaangażowanie, dokładność i rzetelność,

• Dyspozycyjność, prawo jazdy kat. B, gotowość do wyjazdów służbowych,

• Znajomość obsługi MS Office ( Word, Exel ),

Oferujemy:

• Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

• Stabilne warunki zatrudnienia,

• Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

• Narzędzia pracy niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków,

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 2017-03-29
Oferta ważna do: 2017-04-26
Branże: Produkcja; Sprzedaż;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Wyższe II stopnia (mgr)
Poziom stanowiska: Specjalista
Wynagrodzenie: 3500 - 4500 zł brutto