Kierownik magazynu/ zakupowiec

Progresso dla swojego Klienta, sieci sklepów z artykułami szkolnymi i biurowymi, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Kierownik magazynu / zakupowiec

Miejsce pracy: Wrocław

Główne obowiązki:

• Samodzielna koordynacja wszelkich działań w obrębie magazynu – bieżące zamówienia oraz dostawy,

• Nadzór na kompletacją zamówień,

• Wyszukiwanie nowych produktów,

• Odpowiedzialność za sprzęt oraz wyposażenie magazynu,

• Pozytywna współpraca z innymi działami firmy,

• Tworzenie dokumentacji i nadzór nad jej prawidłowością,

• Koordynacja pracy podległego zespołu,

• Raportowanie wykonania powierzonych zadań.

Wymagania:

• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min 2 lata,

• Wykształcenie minimum średnie - preferowane kierunkowe,

• Doświadczenie w planowaniu oraz koordynacji transportu,

• Doświadczenie w kontakcie z dostawcami oraz w przygotowywaniu zamówień,

• Samodzielność, dyspozycyjność i odpowiedzialność za podjęte działania,

• Umiejętność dobrego planowania i organizacji pracy własnej i innych,

• Umiejętność podejmowania decyzji,

• Znajomość systemów magazynowych,

• Mile widziana znajomość systemu handlowego COMARCH OPTIMA.
Co oferujemy:

• Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

• Stabilne warunki zatrudnienia,

• Atrakcyjne warunki finansowe,

• Interesującą i samodzielną pracę,

• Możliwość rozwoju.

Osoby spełniające wymogi, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego na adres:
rekrutacja@progresso.net.pl
W tytule wiadomości proszę wpisać stanowisko oraz miejsce pracy.
Informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o załączenie klauzuli o ochronie danych osobowych.
[Certyfikat MPiPS: 540]

Data dodania: 2017-03-29
Oferta ważna do: 2017-04-26
Branże: Logistyka;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Kierunkowe I stopnia
Poziom stanowiska: Kierownik
Wynagrodzenie: 2500 - 4500 zł brutto