Kierowca kategorii C

Progresso dla swojego Klienta, renomowanej firmy działającej w branży drogowej i mostowej, poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Główne zadania:
  • transport narzędzi / maszyn oraz materiałów budowlanych na miejsce robót,
  • przygotowanie, załadunek / rozładunek narzędzi,
  • pomoc w wykonywanych robotach.

Wymagania:
  • czynne prawo jazdy kat. C,
  • min.2 letnie doświadczenie w prowadzeniu pojazdów ciężarowych,
  • wykształcenie min. średnie,
  • odpowiedzialność i samodzielność,
  • dyspozycyjność do delegacji.

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • szkolenia,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Osoby spełniające wymagania zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem oraz LM na adres: praca@progresso.net.pl W tytule wiadomości prosimy podać stanowisko oraz miejsce pracy. Informujemy, że kontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych. [Certyfikat MPiPS: 540]

Data dodania: 2017-03-30
Oferta ważna do: 2017-04-27
Branże: Logistyka;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 3000 - 5000 zł brutto