Młodszy Inżynier projektu

Progresso dla swojego Klienta, renomowanej firmy produkcyjnej z branży motoryzacyjnej, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Czeladź

Główne obowiązki:

• Wsparcie przy wdrażaniu nowych produktów,

• Konsultacje i wsparcie techniczne dla klientów oraz produkcji,

• Prowadzenie dokumentacji technicznej, projektowanie detali, wprowadzanie zmian w rysunkach technicznych,

• Współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe techniczne - mile widziani absolwenci lub studenci ostatnich lat Inżynierii Produkcji / Mechaniki i Budowy Maszyn,

• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej,

Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

• Doskonała znajomość rysunku technicznego,

• Mile widziana znajomość oprogramowania typu CAD.

Oferujemy:

• Interesującą i rozwijającą pracę w renomowanej międzynarodowej firmie,

• Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

• Możliwość rozwoju zawodowego.
Osoby spełniające wymagania, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV ze zdjęciem i LM na adres: praca@progresso.net.pl
W tytule wiadomości proszę wpisać stanowisko oraz miejsce pracy.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych.

[Certyfikat MPiPS: 540]

Data dodania: 2017-03-30
Oferta ważna do: 2017-04-27
Branże: Inżynieria / technologia; Produkcja; Przemysł;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Wyższe II stopnia (mgr)
Poziom stanowiska: Specjalista
Wynagrodzenie: 2800 - 4000 zł brutto