Specjalista ds. Jakości

EXPERUM Human Resources jest firmą doradztwa personalnego, która od ponad 20 lat wspiera swoich Klientów w rekrutacji i realizacji projektów doradczych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: okolice Kłodzka
nr ref.: 8472/SPJ

Wymagania:

  • minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w firmie produkcyjnej z branży automotive,
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego,
  • znajomość ISO 9001:2015 oraz ISO/TS 16949:2009,
  • znajomość pakietu MS Office w stopniu dobrym.

Obowiązki:

  • tworzenie standardów QA dla nowych i aktualnych projektów,
  • przeprowadzanie audytów zgodnie z przyjętym planem, dokumentowanie procesu i raportowanie o wynikach,
  • bieżący kontakt z klientem, współudział przy określaniu przyczyn powstawania niezgodności oraz opracowywaniu działań korygujących i zapobiegawczych po reklamacjach klienta,
  • inicjowanie programów rozwojowych i modernizacyjnych w celu poprawy jakości procesów i produktów,
  • analizę kluczowych dla organizacji wskaźników jakościowych.

Nasz Klient oferuje:

  • stabilną pracę w prężnie rozwijającej się firmie działającej w oparciu o międzynarodowe standardy,
  • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i wykonywanej pracy,
  • możliwość wzięcia udziału w projekcie start-up i budowaniu nowej organizacji,
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

  W swojej aplikacji proszę umieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)". Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy pełną poufność zgłoszeń.

Prosimy o przesłanie aplikacji (CV i listu motywacyjnego) wraz z podaniem numeru referencyjnego w temacie wiadomości na adres e-mail: wroclaw@experumhr.pl

Data dodania: 2017-06-23
Oferta ważna do: 2017-07-21
Branże: Kontrola jakości; Produkcja;
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Poziom stanowiska: Specjalista