Inżynier ds. Systemów Jakości

EXPERUM Human Resources jest firmą doradztwa personalnego, która od ponad 20 lat wspiera swoich Klientów w rekrutacji i realizacji projektów doradczych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży automotive, poszukujemy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Kostrzyn nad Odrą
nr ref.: 8491/ISJ

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne lub z obszaru zarządzania jakością,
  • min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w branży motoryzacyjnej),
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • znajomość norm ISO/TS 16949,
  • znajomość narządzi: FMEA, APQP i PPAP, Diagram Ishikawy, Raport 8D, 5x WHY,
  • znajomość zasad audytowania wg ISO/TS oraz VDA 6.3,
  • znajomość MS Office,
  • zdolności analityczne, umiejętność organizacji pracy własnej,
  • umiejętność pracy w zespole.

Obowiązki:

  • opracowywanie i wdrażanie do stosowania dokumentacji Systemu Zarządzania Jakością,
  • nadzorowanie funkcjonowania Systemu Zarządzania Jakością,
  • tworzenie harmonogramów audytów wewnętrznych,
  • przeglądy procesów oraz aktualizacja procedur,
  • tworzenie i wdrażanie systemu nadzoru nad dokumentacją,
  • rozwiązywanie problemów jakościowych, przy użyciu odpowiednich narzędzi,
  • wsparcie dla innych działów w spółce w zakresie Systemu Zarządzania Jakości.

Nasz Klient oferuje:

  • umowa o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • dofinansowanie do ubezpieczenia oraz prywatnej opieki medycznej.

W swojej aplikacji proszę umieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)". Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy pełną poufność zgłoszeń.

Prosimy o przesłanie aplikacji (CV) wraz z podaniem numeru referencyjnego w temacie wiadomości na adres e-mail: wroclaw@experumhr.pl

Data dodania: 2017-06-23
Oferta ważna do: 2017-07-21
Branże: Inżynieria / technologia; Kontrola jakości; Produkcja;
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Forma zatrudnienia: Nie określono
Poziom stanowiska: Nie określono