Walter-Fach-Kraft Personal GmbH

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Praktykant/ka do niemieckiej firmy w centrum Wrocławia BRANŻA HR

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH, niemiecki pracodawca z 20-letnim stażem, zatrudniający pracowników na terenie Niemiec i Austrii. Gwarantujący niemiecką umowę o pracę i dostęp do wszelkich świadczeń socjalnych.
PRAKTYKANT/ PRAKTYKANTKA

Zakres obowiązków:
- pomoc w redagowaniu ogłoszeń rekrutacyjnych, - wprowadzanie danych do systemu, - aktywne wsparcie w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych,
    - udział w bieżących pracach administracyjno – biurowych działu HR

Czego oczekujemy?
- zainteresowania obszarem HR, - znajomości języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem, - zaangażowania, kreatywności i chęci zdobywania wiedzy - obsługi komputera oraz znajomości pakietu Office - łatwości w nawiązywaniu kontaktów

Co oferujemy?
- referencje w języku polskim i niemieckim, - możliwość zdobycia doświadczenia w efektywnej rekrutacji - aktywny udział w realizowanych projektach - miłą atmosferę oraz pracę w młodym i energicznym zespole - umowę o praktykę absolwencką - możliwość stałego zatrudnienia po ukończeniu praktyki

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres e-mail: info@walterfachkraft.pl
Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. Język niemiecki będzie weryfikowany podczas rozmowy kwalifikacyjnej.
Data dodania: 2017-07-25
Oferta ważna do: 2017-08-22
Branże: Administracja Biurowa; HR / Zasoby ludzkie; Media / Sztuka / Rozrywka;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Forma zatrudnienia: Część etatu
Poziom stanowiska: Pracownik biurowy