Tester Oprogramowania wbudowanego

PassionHR - agencja doradztwa personalnego, w imieniu swojego klienta,  firmy FEV- znanej na świecie grupy firm badawczo-rozwojowych dostarczających rozwiązania dla branży motoryzacyjnej poszukuje kandydatów na stanowisko:                                                       Tester Oprogramowania wbudowanego
Zakres obowiązków:
- analiza wymagań oraz tworzenie scenariuszy testowych dla systemów wbudowanych, - konfigurowanie stanowisk testowych,
- przeprowadzanie testów na stanowiskach HiL i SIL, w tym testów bezpieczeństwa,
- analiza oraz raportowanie wyników testów,

Oczekiwania:
-  zagadnienia testowania oprogramowania na stanowiskach HiL, -  programowanie w językach: Python lub C/C++, -  znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1 w mowie i piśmie,

Oferujemy:
- możliwość rozwoju zawodowego w gronie najlepszych inżynierów z branży motoryzacyjnej,
- ciekawe projekty dla znanych marek na całym świecie,
- dostęp do wiedzy, narzędzi oraz technologii w branży motoryzacyjnej,
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,
- elastyczne godziny pracy, - biuro wraz z warsztatem zlokalizowane w pobliżu portu lotniczego Kraków-Balice,
- atrakcyjne benefity m.in. karta multisport, nauka języków obcych
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: rekrutacja@passionhr.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 2017-07-25
Oferta ważna do: 2017-08-22
Branże: - Pozostałe -;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Poziom stanowiska: Specjalista