Projektant Programista

PassionHR - agencja doradztwa personalnego, w imieniu swojego klienta,  firmy FEV- znanej na świecie grupy firm badawczo-rozwojowych dostarczających rozwiązania dla branży motoryzacyjnej, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:
- rozwój modułów oprogramowania dla systemu automatyki, sterującego testowaniem silników i napędów samochodowych,
- tworzenie oprogramowania do transferu i przetwarzania danych pomiarowych w czasie rzeczywistym,
- projektowanie i implementacja interfejsów użytkownika opartych na HTML5 oraz implementacja komunikacji z warstwą sprzętową,
- rozwój oprogramowania wbudowanego dla sterowników samochodowych (ECU, TCU, BMS)

Oczekiwane umiejętności:
- programowanie w jednym z języków: C/C++, JAVA  lub C#,
- znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1 w mowie i piśmie,
- mile widziane doświadczenie w branży Automotive lub telekomunikacyjnej

Oferujemy:
- możliwość rozwoju zawodowego w gronie najlepszych inżynierów z branży motoryzacyjnej,
- ciekawe projekty dla znanych marek na całym świecie,
- dostęp do wiedzy, narzędzi oraz technologii w branży motoryzacyjnej,
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,
- elastyczne godziny pracy,
- biuro wraz z warsztatem zlokalizowane w pobliżu portu lotniczego Kraków-Balice,
- atrakcyjne benefity m.in. karta multisport, nauka języków obcych

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: rekrutacja@passionhr.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.
Data dodania: 2017-07-25
Oferta ważna do: 2017-08-22
Branże: Inżynieria / technologia;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Poziom stanowiska: Specjalista