Recepcjonista/Recepcjonistka

Deutsche Bank Polska S.A. jest członkiem Grupy Deutsche Bank, jednej z największych instytucji finansowych na świecie. Bank doradza Klientom indywidualnym, małym i średnim przedsiębiorstwom, a także korporacjom oraz instytucjom finansowym oraz sektorowi publicznemu w zakresie innowacyjnych rozwiązań finansowych odpowiadających najwyższym, światowym standardom. Przynależność do globalnej  Grupy Deutsche Bank, szerokie doświadczenie, siła finansowa oraz innowacyjne rozwiązania stanowią
o unikalności produktów i usług oferowanych przez Deutsche Bank Polska.
Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Oferujemy:
  • Komunikatywna znajomości język angielskiego
  • Znajomości MS Office oraz obsługi urządzeń biurowych
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalnych
  • Odpowiedzialności i samodzielności w wykonywaniu zadań

Zakres obowiązków:
  • Przyjmowanie i łączenie rozmów telefonicznych
  • Obsługa i wysyłka poczty kurierskiej oraz korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • Prowadzenie nadzoru nad prawidłowym przepływem dokumentów w firmie
  • Przyjmowanie i obsługę gości
  • Wsparcie administracyjne biura
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy oraz wysoką jakość obsługi klientów
Wymagania:
Mile widziane
  • Statusu studenta studiów zaocznych
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku lub w obsłudze klienta

    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: rekrutacja.mdd@db.com

    Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dołączenie do aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”.
Data dodania: 2017-07-26
Oferta ważna do: 2017-08-23
Branże: Administracja Biurowa;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik biurowy