Recepcjonista/Recepcjonistka

Deutsche Bank Polska S.A. jest członkiem Grupy Deutsche Bank, jednej z największych instytucji finansowych na świecie. Bank doradza Klientom indywidualnym, małym i średnim przedsiębiorstwom, a także korporacjom oraz instytucjom finansowym oraz sektorowi publicznemu w zakresie innowacyjnych rozwiązań finansowych odpowiadających najwyższym, światowym standardom. Przynależność do globalnej  Grupy Deutsche Bank, szerokie doświadczenie, siła finansowa oraz innowacyjne rozwiązania stanowią
o unikalności produktów i usług oferowanych przez Deutsche Bank Polska.
Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Oferujemy:

Zakres obowiązków:
Wymagania:
Mile widziane
Data dodania: 2017-07-26
Oferta ważna do: 2017-08-23
Branże: ...
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik biurowy
Możliwość pracy zdalnej: NIE

Deutsche Bank Polska S.A.

rekrutacja.mdd@db.com