Broker ubezpieczeniowy

PassionHR - agencja doradztwa personalnego, w imieniu swojego klienta firmy Capital Brokers, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Broker Ubezpieczeniowy

Zakres obowiązków:
- obsługa klientów pozyskanych przez Zarząd
- pozyskiwanie własnych klientów
- przygotowywanie dokumentów i danych do zapytań ofertowych
- kontakt z ubezpieczycielami w związku z pozyskiwaniem ofert
- sporządzanie analiz ofert oraz statystyk dot. klientów
- realizowanie powierzonych projektów ubezpieczeniowych

Oczekiwania:
- uprawnienia brokerskie
- minimum rok doświadczenia w agencji brokerskiej lub towarzystwie ubezpieczeniowym
- wiedza w zakresie pracy i odpowiedzialności brokera ubezpieczeniowego.
- znajomość rynku ubezpieczeniowego
- bardzo dobra znajomość środowiska office
- prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
- pracę w stabilnej firmie o uznanej marce
- dobrą podstawę+ wysoką prowizję
- umowę o pracę lub B2B
- możliwość awansu
- elastyczne godziny pracy /home office
- niezbędne narzędzia pracy
- szkolenia
- atrakcyjne benefity m.in. karnet na siłownie, lekcje języka angielskiego, itp.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Data dodania: 2017-07-26
Oferta ważna do: 2017-08-23
Branże: Ubezpieczenia;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Poziom stanowiska: Specjalista