Tokarz CNC - holenderskie warunki zatrudnienia

Firma Euro Labora (o nr certyfikatu: 14601) dla swojego holenderskiego klienta, poszukuje fachowców na stanowisko:

Tokarz CNC

Miejsce pracy: Holandia

Zakres obowiązków:
- obsługa tokarek CNC sterowanie Siemens
- czytanie rysunku technicznego
- praca w systemie dwuzmianowym

Wymagania:
- minimum 5 letnie doświadczenie w zawodzie
- wykształcenie kierunkowe zawodowe lub techniczne
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
- umiejętność pracy w zespole
- własny samochód (możliwość zabrania samochodu na kontrakt)

Oferujemy:
- umowę o pracę na holenderskich warunkach zatrudnienia, w pełnym wymiarze godzin
- zakwaterowanie
- pełen pakiet socjalny
- atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV/Życiorys z przebiegiem doświadczenia na adres mailowy: holandia@euro-labora.com w temacie maila proszę wpisać numer referencyjny: CNC/NL/2017
Data dodania: 2017-07-27
Oferta ważna do: 2017-08-24
Branże: Produkcja;
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Forma zatrudnienia: Nie określono
Poziom stanowiska: Nie określono