Spedytor Międzynarodowy - Handlowiec

Dla naszego Klienta - jednej z największych firm sektora poligraficznego w Europie oferującej kompleksowy zakres usług, poszukujemy kompetentnego Kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr. Ref.: SPMH/MO/1708

Wymagania:

• minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, w sprzedaży usług transportowych,

• własna sieć kontaktów handlowych,

• biegła znajomość języka angielskiego,

• prawo jazdy kat. B.,

• gotowość do podróży służbowych,

• nastawienie na realizację celów,

• dobra organizacja pracy,

• samodzielność

Obowiązki:

• nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych,

• spotkania z potencjalnymi klientami,

• przygotowywanie ofert handlowych i negocjacje,

• budowanie i podtrzymywanie trwałych relacji z nowymi i obecnymi klientami,

• współpraca z działami operacyjnymi

Ofertujemy:

• atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę,

• dofinansowanie do pakietu medycznego i karty Multisport,

• podstawowe narzędzia pracy: telefon i komputer służbowy,

• duże możliwości rozwoju,

• darmowy lektorat z jęz. angielskiego.

Osoby zainteresowane zapraszamy do aplikowania na adres mailowy: rekrutacja_mo@mostwanted.pl
Wszystkim Kandydatom gwarantujemy całkowitą dyskrecję. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Osoby aplikujące prosimy o załączenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Data dodania: 2017-07-28
Oferta ważna do: 2017-08-25
Branże: Logistyka; Sprzedaż;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Specjalista