Monter skrzyń transportowych - holenderskie warunki zatrudnienia

Firma Euro Labora (nr certyfikatu:14601) dla swojego holenderskiego partnera poszukuje osób na stanowisko:

Monter skrzyń transportowych

Miejsce pracy: Holandia

Zakres obowiązków:
- montaż skrzyń transportowych

Wymagania:
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego/angielskiego
- doświadczenie w montażu skrzyń według projektu
- umiejętność obsługi zszywacza stolarskiego
- umiejętność czytania rysunku technicznego
- własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)

Oferujemy:
- zatrudnienie na warunkach holenderskich
- pełny pakiet socjalny
- atrakcyjne wynagrodzenie
- zakwaterowanie

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV/Życiorys z przebiegiem doświadczenia zawodowego na adres mailowy: holandia@euro-labora.com W temacie e-maila proszę wpisać podany w ogłoszeniu numer referencyjny MONTSKRZY/NL/2017
Data dodania: 2017-07-29
Oferta ważna do: 2017-08-26
Branże: Logistyka;
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Forma zatrudnienia: Nie określono
Poziom stanowiska: Nie określono