Inżynier budowy

EXPERUM Human Resources jest firmą doradztwa personalnego, która od ponad 20 lat wspiera swoich Klientów w rekrutacji i realizacji projektów doradczych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.
Dla naszego Klienta działającego w branży budowlanej, poszukujemy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Okolice Chemnitz (Niemcy)

nr ref.: 8529/IB
adres e-mail: wroclaw@experumhr.pl

Wymagania:

wykształcenie wyższe, kierunek: budownictwo lub pokrewne,
·         mile widziane doświadczenie na stanowisku inżyniera budowy,
mile widziana znajomość języka niemieckiego,

wiedza techniczna z zakresu budownictwa,

znajomość programu AutoCAD oraz MS Office,

umiejętność czytania rysunku technicznego,

·         umiejętność analitycznego myślenia i działania pod presją czasu.

Obowiązki:

·         nadzór prac na budowie/nadzór nad podwykonawcami,
wykonywanie zamówień materiałowych,

·         prowadzenie dokumentacji biura budowy,
sporządzanie dokumentacji powykonawczej,

sporządzanie dziennych obmiarów wykonywanych prac.

Nasz Klient oferuje:

·         zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
zakwaterowanie w miejscu pracy,

·         premię uznaniową po zakończeniu budowy,
·         atrakcyjne wynagrodzenie.

W swojej aplikacji proszę umieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)".
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy pełną poufność zgłoszeń.

Prosimy o przesłanie aplikacji (CV) wraz z podaniem numeru referencyjnego w temacie wiadomości na adres e-mail:
wroclaw@experumhr.pl

Data dodania: 2017-08-01
Oferta ważna do: 2017-08-29
Branże: Budownictwo; Inżynieria / technologia;
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Forma zatrudnienia: Nie określono
Poziom stanowiska: Nie określono