Specjalista ds. HR

EXPERUM Human Resources jest firmą doradztwa personalnego, która od ponad 20 lat wspiera swoich Klientów w rekrutacji i realizacji projektów doradczych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Opole

nr ref.: 8530/HR
adres e-mail: wroclaw@experumhr.pl

Wymagania:

·         wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: Zarządzanie, ZZL, Socjologia, Prawo, Ekonomia,
minimum 4-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,

·         znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego na poziomie minimum B1,
prawo jazdy kat. B,

mile widziana znajomość systemu operacyjnego TETA,

·         umiejętność korzystania z narzędzi miękkiego HR (m. in. feedback, ocena kompetencji).

Obowiązki:

·         budowanie employer brandingu wewnątrz i na zewnątrz organizacji,
realizowanie zadań w zakresie komunikacji wewnętrznej,

koordynacja i rozwój procesu onboardingu w organizacji,

realizowanie projektów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne i średniego szczebla,

·         współpraca z Politechniką Opolską, a także organizacja i nadzór programów stażowych oraz praktyk studenckich,
koordynowanie oraz realizacja szkoleń z zakresu kompetencji „miękkich”,

aktywny udział w projektach realizowanych w obszarze HR (analiza pracy, modele kompetencji, oceny okresowe, badanie satysfakcji pracowników, ewaluacja działań rozwojowych).

Nasz Klient oferuje:

·         stabilne zatrudnienie,
atrakcyjny system premiowy oraz pakiet socjalny,

profesjonalne szkolenia i rozwój umiejętności zawodowych,

elastyczny czas pracy,

·         dofinansowanie 50% do posiłków w kantynie w miejscu pracy,
możliwość rozwoju w nowych projektach.

W swojej aplikacji proszę umieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)". Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy pełną poufność zgłoszeń.

Prosimy o przesłanie aplikacji (CV) wraz z podaniem numeru referencyjnego w temacie wiadomości na adres e-mail:
  wroclaw@experumhr.pl

Data dodania: 2017-08-01
Oferta ważna do: 2017-08-29
Branże: HR / Zasoby ludzkie;
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Forma zatrudnienia: Nie określono
Poziom stanowiska: Nie określono