Specjalista IT/Administrator Sieci

LANETTE PSYCHOTEST firma doradczo-rekrutacyjna, istniejąca na rynku od 2008 roku. Zajmuje się szeroko rozumianymi usługami z obszaru HR, badaniami i diagnostyką psychologiczną oraz doradztwem zawodowym.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko Specjalista IT/Administrator Sieci

Oferujemy:
  • Pracę na kontrakt lub niepełny etat
  • Inne formy współpracy do uzgodnienia

Zakres obowiązków:
  • Administrowanie monitoring działania sieci informatycznej firmy
  • Utrzymanie i rozwój istniejącej infrastruktury IT, w tym rozwiązywanie problemów sprzętowych, programowych i aplikacyjnych
  • Projektowanie, wdrażanie nowych funkcjonalności
  • Zarządzanie dostępem i prawami użytkowników na serwerach
  • Uruchomienie, konfiguracja, monitorowanie usług i baz danych udostępnianych przez serwery
  • Wykonywanie i monitorowanie wykonywania kopii bezpieczeństwa i archiwizacji danych z serwerów

Wymagania:
  • Doświadczenie w administrowaniu sieciami informatycznymi min 5 lat
  • Znajomość urządzeń sieciowych, diagnostyka przełączników i routerów
  • Umiejętność konfiguracji i diagnostyki drukarek i skanerów
  • Umiejętność instalacji, konfiguracji oraz diagnostyki systemów operacyjnych Windows i Linux
  • Doświadczenie w administrowaniu sieciami komputerowymi Ethernet i WiFi
  • Znajomość serwerów NAS (Synology)
  • Znajomość MySQ
  • Komunikatywność w kontaktach z użytkownikami
  • Umiejętności w zakresie tworzenia stron i witryn internetowych oraz obróbki grafiki i multimediów
  • Umiejętność efektywnej współpracy w zespole
  • Chęć dzielenia się podstawowym zasobem wiedzy z użytkownikami

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: lanettepsychotest@gmail.com

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”.
Data dodania: 2017-08-02
Oferta ważna do: 2017-08-30
Branże: IT - Administracja;
Wymagane doświadczenie: Wieloletnie (4 lata i więcej)
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Forma zatrudnienia: Nie określono
Poziom stanowiska: Nie określono