NEXT Dominika Zadrożna

Norwegia
Stavanger

BETONIARZ / CIEŚLA / ZBROJARZ - prefabrykacja NORWEGIA

Agencja Pośrednictwa Pracy NEXT Dominika Zadrożna, poszukuje dla jednego z klientów w Norwegii najlepszych kandydatów do pracy przy produkcji prefabrykatów betonowych:
Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

BETONIARZ / CIEŚLA / ZBROJARZ - prefabrykacja

Oferujemy:
  • legalną pracę na norweskich warunkach
  • wynagrodzenie 184-199 NOK (ok 19-22€ brutto) zależnie od doświadczenia, znajomości języka
  • pomoc w organizacji zakwaterowania
  • lub zakwaterowanie płatne ok. 4500 NOK (ok 500€) /miesiąc
Zakres obowiązków:
  • praca na prefabrykacji wyrobów z betonu (schody, ściany, stropy, balkony, itp.)

Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na prefabrykacji na podstawie rysunku technicznego (stropy, schody, słupy,balkony, etc.)
  • doświadczenie jako cieśla / zbrojarz / betoniarz
  • znajomość języka angielskiego - gotowość na podjęcie zatrudnienia w krótkim terminie

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: info@nextagency.eu

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”.
Data dodania: 2017-08-13
Oferta ważna do: 2017-09-10
Branże: Budownictwo;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Poziom stanowiska: Specjalista