Programista CNC Fanuc (Holandia)

Agencja Pośrednistwa Pracy NEXT Dominika Zadrożna dla swojego klienta, firmy holenderskiej zajmującej się obróbką metalu i produkcja części, poszukuje najlepszych kandydatów na stanowisko:
Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Oferujemy:
    • W pełni legalne zatrudnienie na zasadach holenderskich
    • Atrakcyjne wynagrodzenie – 440 EUR netto za 40h pracy tygodniowo
    • Wszelkie przysługujące pracownikowi dodatki – w tym równiez dodatek wakacyjny
    • Bezpłatne zakwaterowanie oraz bezpłatne ubezpieczenie

Zakres obowiązków:
    • Programowanie, ustawianie maszyn CNC ze sterowaniem Fanuc oraz produkcja wyrobów ze stali, stali nierdzewnej, duplex, itp.
    • Produkcja osi, kół i innych wyrobów o średnicy 30-40-50-60-70-80,w tolerancji 0,2 do 0,5 mm
    • Obróbka większych części o średnicy ok. 150-300 mm
    • Produkcja w większości pojedynczych elementów lub małych serii jednakowych części
    • Produkcja oraz finalne sprawdzenie gotowych wyrobów
    • Dokonywanie pomiarów w czasie produkcji oraz po zakończeniu procesu, wypełnianie kart jakości
    • Wykonywanie wszystkich prac w oparciu o szczegółowy rysunek techniczny

Wymagania:
    • Min. 3 lata doświadczenia w produckcji części i programowaniu maszyn CNC ze sterowaniem Fanuc
    • Dobra znajomość nowoczesnych metod produkcji
    • Duża dokładność w wykonywaniu pracy
    • Umiejętność samodzielnej, systematycznej pracy
    • Umiejętność czytania rysunku technicznego
    ·         Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego lub holenderskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: info@nextagency.eu

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”.
Data dodania: 2017-08-13
Oferta ważna do: 2017-09-10
Branże: Produkcja;
Wymagane doświadczenie: Wieloletnie (4 lata i więcej)
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Poziom stanowiska: Specjalista