Pakowaczka/Pakowacz - niemieckie warunki zatrudnienia

EURO LABORA nr certyfikatu 14601 dla swojego niemieckiego klienta poszukuje pracowników na stanowisko:

Pakowaczka/Pakowacz

Miejsce pracy: Niemcy - Buggingen

Zakres obowiązków:
- proste prace w magazynie wysyłkowym, pakowanie i komisjonowanie artykułów elektronicznych i biurowych

Wymagania:
- mile widziane doświadczenie na w/w stanowisku
- umiejętność pracy w zespole
- zaangażowanie w wykonywaną pracę
- nastawienie na realizację powierzonych zadań
- dbałość o estetykę wykonywanej pracy
- dyspozycyjność na dłuższy pobyt
- własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)
- mile widziana znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:
- niemieckie warunki zatrudnienia
- stałą pracę
- zakwaterowanie
- pełen pakiet socjalny

Do aplikacji na to stanowisko niezbędne jest zdjęcie całej sylwetki na jednolitym tle (zdjęcia z wakacji lub w plenerze nie nadają się do wykorzystania); zdjęcie stanowi integralną część profilu, na podstawie którego podejmowana jest decyzja o zatrudnieniu, prosimy zatem podejść do tematu poważnie i wystrzegać się „minek”, „buziaczków”, okularów przeciwsłonecznych, rąk w kieszeni itp.

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje Cv wraz ze zdjęciem na adres mailowy: niemcy@euro-labora.com w temacie maila proszę wpisać numer referencyjny: PAK/DE/2017

Data dodania: 2017-08-07
Oferta ważna do: 2017-09-04
Branże: Produkcja;
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Forma zatrudnienia: Nie określono
Poziom stanowiska: Nie określono