Hydraulicy - praca za granicą - Malta

Hydraulicy
OBOWIĄZKI

 Zainstalować, naprawiać i utrzymywać systemy i komponenty instalacji wodociągowej

Główne działania
Sprawdzanie  układu kanalizacji
Dobranie  wielkość wymaganej rury
Znajdowanie i zaznaczanie pozycje dla połączeń i urządzeń
Montowanie podpory i wieszaków na rury, osprzęt i wyposażenie
Montaż i instalowanie armatury i armatury
Instalacja, naprawa i konserwacja urządzeń do uzdatniania wody, rurociągów i elementów sterujących
Instalacja, naprawa i konserwacja podziemnych sztormowych instalacji sanitarnych i wodociągowych
Instalacja, naprawa i konserwacja zlewozmywaków, wanien i toalet
Instalacja, naprawa i konserwacja podgrzewaczy wody i klimatyzatorów
Instalacja, naprawa i konserwacja armatury wodociągowej, urządzeń
Sprawdzanie  systemu rur i osprzętu
Wymagany język angielski – umożliwiający swobodną komunikację
Pracodawca gwarantuje przelot Zakwaterowanie i wyżywienie jest po stronie Pracownika CV w języku angielskim prosimy przesłać na jobs@personnelandmedia.com
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 2017-08-08
Oferta ważna do: 2017-09-05
Branże: Przemysł;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 5000 - 5000 zł brutto