Technical Sales Manager (precious metal products)

Zachodni koncern metalowy (globalna firma) zajmujący się technologią metali szlachetnych, obecnie poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Cała Polska
Ref.: KAM/PMP/17/MF

Zakres obowiązków:

• Sprzedaż wyrobów z metali szlachetnych w Polsce oraz w sąsiadujących państwach (m.in. Czechy, Rosja, Litwa, Łotwa, Estonia, Białoruś, Ukraina, Węgry);

• Zapewnienie odpowiedniego rozwoju relacji z dotychczasowymi oraz pozyskanie nowych Klientów do współpracy;

• Dbałość o wysoką jakość obsługi klientów i dobry wizerunek firmy;

• umiejętność skutecznej analizy potrzeb klientów i doboru właściwych rozwiązań z oferty firmy;

• zdolność docierania do osób na każdym szczeblu organizacji oraz budowania relacji biznesowych;

• samodzielne wytyczanie oraz realizacja nowych szans sprzedażowych;

• przygotowywanie i prowadzenia prezentacji oraz spotkań biznesowych;

• promowanie pozytywnego i profesjonalnego wizerunku firmy wśród klientów i współ-pracowników

• Współpraca z innymi oddziałami;

• Docelowo zbudowanie nowego oddziału w Polsce;

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe (mile widziane techniczne, handlowe lub marketingowe);

• Doświadczenie w podobnej branży (mile widziane w sprzedaży lub doradztwa technicznego w podobnej branży lub z zakresu inżynierii elektrycznej, przewodów, mechaniki);

• Doświadczenie w budowaniu sieci kontaktów;

• Gotowość do podróży;

• Przekonująca osobowość z pozytywnym nastawieniem i bardzo dobrą komunikacją oraz umiejętnością prezentacji;

• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i mile widziana znajomość innych języków;

• Sumienność, odpowiedzialność, dobra organizacja czasu pracy oraz zaangażowanie.

Firma oferuje:

• Pracę w dowolnym miejscu z nastawieniem na wyjazdy i kontakty w obrębie całej Polski jak i sąsiadujących państw;

• Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy;

• Dowolną formę umowy (B2B, UoP);

• Elastyczne godziny pracy;

• Prace w innowacyjnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

• Dużą samodzielność i wsparcie w wykonywaniu powierzonych obowiązków;

• Otwartą  ścieżkę rozwoju zawodowego;

• Szkolenia oraz podwyższanie kwalifikacji zawodowych;

• Niezbędne narzędzia pracy;

• Wszelkie benefity do uzgodnienia.

• Dużą swobodę w rozwijaniu i promowaniu własnych pomysłów.

Aplikacje proszę kierować na adres:
rekrutacja_mf@mostwanted.pl

Wszystkim Kandydatom gwarantujemy całkowitą dyskrecję. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Na dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić poniższą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w niniejszej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133 poz.
Data dodania: 2017-08-08
Oferta ważna do: 2017-09-05
Branże: Logistyka; Marketing; Sprzedaż;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Wyższe II stopnia (mgr)
Poziom stanowiska: Specjalista